Четверг, 02.07.2020, 18:23
Приветствую Вас Гость | RSS

Наукові Інтернет-конференції

Файловий архів

Главная » Файлы » Статті

І.В. Волкова «Концепція ЮНІСЕФ «спорт заради розвитку» як якісний орієнтир у підвищенні компетентності вчителів фізичної культури»
[ Скачать с сервера (8.9 Kb) ] 17.11.2016, 11:00

І.В. Волкова «Концепція ЮНІСЕФ «спорт заради розвитку» як якісний орієнтир у підвищенні компетентності вчителів фізичної культури»

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Застосування технологій бенчмаркінгу в організації навчального процесу в системі післядипломної педагогічної освіти»

Напрям: Основні бенчмарки підвищення кваліфікації керівних кадрів та педагогічних працівників на сучасному етапі

Стаття 31 Конвенції про права дитини, інші міжнародні угоди зазначають, що кожна дитина має право на гру, відпочинок і спорт в безпечному та здоровому середовищі. Поняття «спорт» міжнародною спільнотою прийнято як «усі форми рухової активності, які сприяють підвищенню фізичної культури, покращенню психічного благополуччя і соціальної взаємодії, такі як ігри, відпочинок, організовані змагальні види спорту та історично притаманні окремій країні види спорту та ігри», а поняття «сталий розвиток» визначається як «розвиток, який задовольняє потреби теперішнього часу, не ставлячи під загрозу здатність майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби». 

Категория: Статті | Добавил: admin
Просмотров: 216 | Загрузок: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Меню сайта
Категории раздела
Поиск