Вторник, 14.07.2020, 12:58
Приветствую Вас Гость | RSS

Наукові Інтернет-конференції

Файловий архів

Главная » Файлы » Статті

Дивак В. «Концептуальні підходи до організації підготовки фахівців з педагогіки вищої школи
[ Скачать с сервера (18.9 Kb) ] 22.10.2013, 15:48
Дивак Володимир (Україна, м. Київ) «Концептуальні підходи до організації підготовки фахівців з педагогіки вищої школи за заочною формою навчання»

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Медіаосвіта – пріоритетний напрям в освіті ХХІ століття:проблеми, досягнення і перспективи»

Напрям: Теорія і практика медіаосвіти

У статті аналізуються питання використання певних елементів медіаосвітніх технологій у навчальному процесі вищої школи. Зокрема проаналізовано медіаосвітню технологію «Free to Choose». Розкривається специфіка аналізу періодичних видань на практичних заняттях, добір новин засобів масової інформації, перегляд та обговорення відеофільмів. Визначаються причини необхідності впровадження медіаосвіти у навчальний процес вищої школи. Аналізуються основні положення Концепції медіаосвіти в Україні. Розглянуто відкриті системи для створення дистанційних курсів підготовки фахівців з педагогіки вищої школи. Проаналізовано їхні характеристики та функціонал. Запропонована узагальнена структура процесу набуття системи знань і практичних умінь студентів вищих навчальних закладів для орієнтування в інформаційних потоках сьогодення: пошуку, засвоєння, застосування необхідної інформації.      
Категория: Статті | Добавил: admin
Просмотров: 356 | Загрузок: 39 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Меню сайта
Категории раздела
Поиск