Пятница, 03.07.2020, 00:20
Приветствую Вас Гость | RSS

Наукові Інтернет-конференції

Файловий архів

Главная » Файлы » Статті

Чернявська Т. «Шкільна газета – один із напрямів упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес»
[ Скачать с сервера (1.73 Mb) ] 22.10.2013, 12:50
Чернявська Тетяна (Україна, м. Куп’янськ, Харківська обл.) «Шкільна газета – один із напрямів упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес»

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Медіаосвіта – пріоритетний напрям в освіті ХХІ століття:проблеми, досягнення і перспективи»

Напрям: Медіаосвіта як напрям навчально-виховного процесу у шкільній та позашкільній освіті

У статті висвітлюється один із напрямів упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес на прикладі роботи закладу над створенням шкільної газети «Гімназія» Куп’янської гімназії №1 Куп’янської міської ради Харківської області. Автор висвітлює основні аспекти роботи педагогів, учнів у шкільній газеті, а також її значення для розвитку творчих здібностей школярів, їх критичного мислення, формування уміння сучасної молоді орієнтуватися в медіа виданнях, визначати ідеологічну важливість медіа та їхній вплив на свідомість громадян, зростання значущості візуальної комунікації та інформації в усіх галузях. Увагу приділено необхідності навчання школярів медіаграмотності з орієнтацією на відповідність сучасним вимогам.        
Категория: Статті | Добавил: admin
Просмотров: 269 | Загрузок: 34 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Меню сайта
Категории раздела
Поиск