Четверг, 02.07.2020, 23:10
Приветствую Вас Гость | RSS

Наукові Інтернет-конференції

Файловий архів

Главная » Файлы » Статті

Харибіна Н. «Побудова індивідуального освітнього маршруту учнів засобами медіа технологій
[ Скачать с сервера (13.4 Kb) ] 22.10.2013, 12:18
Харибіна Наталія (Україна, с. Надеждівка, Харківська обл.)«Побудова індивідуального освітнього маршруту учнів засобами медіатехнологій – ефективний шлях до успішного майбутнього»

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Медіаосвіта – пріоритетний напрям в освіті ХХІ століття:проблеми, досягнення і перспективи»

Напрям: Проблеми формування медіакомпетентності особистості

У статті висвітлюються проблеми формування медіакомпетентної особистості в умовах навчально-виховного процесу сільської школи. Акцентується увага на алгоритмізації побудови індивідуального освітнього маршруту учнів засобами медіатехнологій. Пропонуються конкретні шляхи вирішення даної проблеми.     
Категория: Статті | Добавил: admin
Просмотров: 281 | Загрузок: 35 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 2
1 Жегло Вікторія ДНЗ м.Лозова   [Материал]
Побудова індивідуального освітнього маршруту учня - проблема актуальна на сьогодні, бо саме педагоги мають навчити дитину ВЧИТИСЯ, а це неможливо без посилання на сучасні ЗМІ. Майбутнє України - саме за медіакомпетентними людьми! Стаття, безумовно, цікава та нагальна. Мені, як вихователю-методисту, даний матеріал стане у пригоді.

2 Тетяна Чашка, ДНЗ, м.Куп`янськ   [Материал]
Учитель доводить, що важливо виплекати у дитини здатність міркувати про медіатексти критично, незалежно від того, наскільки впливовими є їх джерела. Учень лише тоді стане медіакомпетентним, коли зможе свідомо обирати для самоосвіти медіаматеріал.

Имя *:
Email *:
Код *:
Меню сайта
Категории раздела
Поиск